Blog

TREND MUTFAK RENK VE MODELLERİ

Mutfak dolabı geçmiş yıllarda ev dekorasyonun bir parçası olarak görülmeyen son yıllarda,dikkat çeken detaylarda biri olmaya başladı.Firmamız insan sağlığını önceleyerek TSE standartlarına uygun mobilya üretim yapar.Geniş renk yelpazesiyle trendleri takip eden Tasarım Mobilya, müşterilerimizin zevklerinide ön planda tutarak istenilen renk ve modelde üretim yapmaktadır.

 

MUTFAKLARDA SİYAH TEZGAHLAR

Mutfaklarda dekorasyon bütünlüğü sağlama açısından tezgahlar rengi modeli ve kalitesiyle önemli bir unsurdur.

MUTFAK YAPTIRMA MALİYETİ NEDİR ?

Komple mutfak tadilatı,maliyeti olduğu kadar akılcı çözümler ve planlama gerektirir.Profesyonellerin desteğiyle

mutfak alanlarını akılcı biçimde organize etmek mümkün.Mutfağınızın fiyatını oğrenmek için mutfak dolabının ölçüsü alınır ve fiyat müşteriye sunulur.Mutfak dolapları ürün özelliklerine göre fiyatı değişkenlik gösterir.

Tasarım Mobilya 1998 yılında kuruldu.1998 yılından beri müşterimizin memnuniyetine göre konforlu ve estetik mobilyalar üretiyoruz.

Zamanında teslimat, kaliteli malzeme.kaliteli işçilik ve eksiksiz iş bitirimi önceliğimizdir.

SUNTA MI MDF Mİ ?

Ürünün istediğim vasıflarda olduğunu nasıl anlarım?

Önce fiyatını bakarız,pahalı en kaliteli olduğu anlamına gelmez.sadece değerinden daha yüksek fiyata almış olabiliriz..mobilyada dikkat edeceğimiz hususlar yada bilinen klişeler vardır.Mesela MDF malzeme en kaliteli gibi bir yargı oluşmuştur. ürün MDF ise sorgusuz kaliteli olarak düşünürüz.Ama piyasada markalı markasız %80 oranında SUNTALAM retilmektedir.Bu SUNTALAM ile üretilen ürünler MDF malzeme ile üretilse aralarındaki büyük  fark fiyat farkı olarak düşünürüz,ama aralarında büyük fiyat farkı oluşmaz.Yani MDF pahalı bundan dolayı SUNTALAM malzeme kullanılıyor demek yanlış düşüncedir .MDF'nin özelliği desen lake boya ve high gloos veya gloosmax,akrilik gibi özellikleri vardır.SUNTA ise işçilik olarak en iyi kullanılan malzemedir.Gerek kesiminde gerek vidalamada banlamada hata oranı daha az ve daha kaliteli işçilik olanağı sağlamaktadır.Fakat kalite ve uzun ömür açısından MDF daha avantajlı.Müşteri için ise genelikle MDF ürün seçilir çünkü şık estetik zarif ve ergonmik görüntüsüyle müşterinin olmazsa olmazıdır.

PORTMANTOLAR

Portmantoların evdeki konumu evin antresi veya yatak odasıdır.Bunun için Tasarım Mobilya müsterilerimiz için istedikleri ölçüde istedikleri,modelde projelendirme yapılır ve müsterilerimize sunulur.İstanbul nakliye ve montaj ücretsizdir.Eğer istanbul dışı ise montaj parası +kargo parası da dahil evinizi dekore eder. Tasarım mobilya'nın kampayalarını ve fiyatlarını oğrenmek isterseniz @tasarim_mobilyamm'dan takip edebilirsiniz.