Blog

TREND MUTFAK RENK VE MODELLERİ

Mutfak dolabıGeçmiş yıllarda ev dekorasyonun bir parçası olarak görülmeyen son yıllarda,dikkat çeken detaylarda biri olmaya başladı.Mutfak dolabını en çok kadınlar tarafından seviliyor çünkü ev kadınlardan sorumlu olduğu için kadınlar seçiyor.Genellikle kadınlar şık zarif ve modaya uymak için mutfak dolabını biraz pahalı almak  istiyor.Fakat bütcesini düşünen kadınlar ise sade mutfak dolaplarını tercih ediyor. Sade mutfak dolapları 'nın görüntüsü kötü değildir.Sadece mat beyz kaplamalı bir ürün için fiyatı uygundur.Pahalı mutfak dolabı ile uygun mutfak dolabının farkı görüntüsüdür kalite aynı kalitedir sadece ürün zarif ve şık durduğu için fiyatı yüksektir.

MUTFAKLARDA ZIT RENKLERİ SAHİP ÜST VE ALT DOLAPLAR

Siyah-beyaz,kırmızı-siyah,siyah-bordo-beyaz gibi farklı renklerin eşsiz uyumu mutfağınıza modern bir

hava kazandırmayı başarıyor.Türkiyede genellikle dolabın rengi beyazdır.beyaz daha çok tercih ediliyor.çünkü beyaz renk mutfak dolabında güzel görüntü verir.Tasarım mobilya ise genellikle mutfak dolabını beyaz renk tercih ediyor.

MUTFAKLARDA SİYAH TEZGAHLAR

MUTFAKLARDA SİYAH TEZGAHLAR mutfak dolabı rengi ve modeli seçerken bir dikkat edilmesi gereken

unsurlardan biri de tezgahın modeli ve rengini oluşturmaktır.Siyah tezgehlar genellikle country mutfak dolabına yakışır,çünkü siyah tezgah ile mutfak dolabı 'nın uyumu şık ve zarif görüntü verir.

MUTFAK YAPTIRMA MALİYETİ NEDİR ?

Komple mutfak tadilatı,maliyeti olduğu kadar akılcı çözümler ve planlama gerektirir.profesyonellerin desteğiyle

mutfak alanlarını akılcı biçimde organize etmek mümkün.mutfağınızın fiyatnı oğrenmek için mutfak dolabı'nın ölçüsü alınır ve fiyat müşteriye sunulur.Mutfak dolapları ürün özelliklerine göre fiyatı değişir en pahalı mutfak dolabı ürünlerinden birisi lake boyadır sonra akrilik veya glossmax high gloss gelir en uygunu ise mat beyaz mutfak dolabıdır.

MUTFAK DOLAPLARINDAKİ YAĞ LEKELERİ NASIL ÇIKAR

Mutfak,evinizin temizlemesi için en zor kısımdır.bu yüzden kadınların gözünde oldukça büyük mutfak temizliği.mdf kaplamada ürün lake boya ise sadece nemli bezle temizlenir eğer deterjan,ise boyası çıkabilir.

özellikle de dolaplarda birikken yağlar ... Biz mutfak dolabını mobilya temizleyici ile temizlenmesini öneririz

Tasarım mobilya 1998 yılında bir takım insan tarafından kurulan bir firmadır.Bu firma başta ceo'su olmak üzere çalışanları ile birlikte bitiremekleri iş kalmamıştır,çünkü tasarım mobilya'nın önceliği müşteri memnuniyetidir ve bize bu duyguyu yaşatan tasarım mobilya ve ailesine teşekkür ederiz.Bu firma bizden mobilyası sizden. Tasarım mobilya 1998 yılından beri kendisini büyüterek,istanbula kendisini kanıtlayan ilk firmalardandır. Tasarım mobilyanın şuan'ki hedefi türkiyeye mobilyayı tanıtmak ve mobilyayı alıştırmak

Bunun için bize bu duyguyu yaşatan  TASARIM MOBİLYA CEO'SU MUSTAFA ALİ ARSLAN.A TEŞEKKÜR EDERİZ.

SUNTA MI MDF Mİ ?

Ürünün istediğim vasıflarda olduğunu nasıl anlarım?

Önce fiyatını bakarız,pahalı en kaliteli olduğu anlamına gelmez.sadece değerinden daha yüksek fiyata almış oluruz.mobilyada dikkat edeceğimiz hususlar yada bilinen klişeler vardır.Mesela MDF malzeme en kaliteli gibi bir yargı oluşmuştur. ürün MDF ise sorgusuz kaliteli olarak düşünürüz.Ama piyasada markalı markasız %80 oranında SUNTALAM retilmektedir.Bu SUNTALAM ile üretilen ürünler MDF malzeme ile üretilse aralarındaki büyük  fark fiyat farkı olarak düşünürüz,ama aralarında büyük fiyat farkı oluşmaz.Yani MDF pahalı bundan dolayı SUNTALAM malzeme kullanılıyor demek yanlış düşüncedir .MDF'nin özelliği desen lake boya ve high gloos veya gloosmax,akrilik gibi özellikleri vardır.SUNTA ise işçilik olarak en iyi kullanılan malzemedir.Gerek kesiminde gerek vidalamada banlamada hata oranı daha az ve daha kaliteli işçilik olanağı sağlamaktadır.Kadınlar için ise genelikle MDF ürün seçilir çünkü şık estetik zarif ve ergonmik görüntüsüyle kadınların olmazsa olmazıdır.

PORTMANTOLAR

Portmantoların evdeki konumu evin antresi veya yatak odasıdır.Bunun için tasarım mobilya müsterilerimiz için istedikleri ölçüde istedikleri,modelde tasarımı yapılır ve müsterilerimize sunulur.Müşterilerimiz portmantolarımız için sadece arama yapmaları yeterlidir ve ürün en geş 20 gün içerisinde evinize gelir tasarım mobilya müşterilerimiz için montaj istanbul da ise montaj kurulumu ücretsiz kurar.Eğer istanbul dışı ise montaj parası +kargo parası da dahil evinizi dekore eder. Tasarım mobilya'nın kampayalarını ve fiyatlarını oğrenmek isterseniz @tasarim_mobilyamm'dan haberdar edebilirsiniz